Власне виробництво меблів

У нас власне виробництво з автоматизованим обладнанням, яке охоплює:

 • фрезерування МДФ, фарбування, лакування фасадів, присадка деталей на станках ЧПК, обробка металу та кромкування виробів по периметру поліуретановим клеєм, що забезпечує вологостійкість;
 • можливість виготовлення виробів за індивідуальними розмірами( які ідеально підходять під ваш зріст та габарити приміщення) без додаткових доплат.
Монтаж виробів

Монтажні роботи здійснюються професійними монтажниками.

Наша команда
Анастасія Нестор
Співвласниця
Василь
Директор
Петро
Керівник конструкторського відділу
Володимир
Керівник виробництва
Оксана
Головний бухгалтер
Іван
Керівник відділу продажу
Назар
Керівник відділу постачання
Юрій
Конструктор
Тарас
Конструктор
Ангеліна
Менеджер з продажу
Надія
Бухгалтер
Юрій
Менеджер з продажу
Ірина
Дизайнер
Процес втілення ідей

Процес нашої з вами роботи є простим та комфортним. Ми все продумаємо, підкажемо і зробимо для Вас.
Процес виготовлення меблів в компанії nesto складається з таких етапів:

 • Ваша заявка
 • Попередній прорахунок ціни
 • Проведення замірів
 • Створення проєкту майбутнього виробу
 • Погодження ціни, всіх деталей та підписання договору
 • Виготовлення меблів протягом двох місяців
 • Доставка та монтаж

Ми в цифрах
12
Років досвіду
5
Країн світу
900+
Проєктів
29
Працівників
Поширені запитання
Яка вартість кухні за метр погонний?

Ми виготовляємо кухні на замовлення, тому вартість кожної кухні рахується індивідуально і залежить від багатьох факторів. Але в загальному вартість кухонь в нас стартує від 600 Євро за метр погонний.

Що впливає на ціну?

Кухня, ззовні однакова на вигляд, може мати різну ціну. Формування ціни виробу залежить від застосовуваних матеріалів, складності виготовлення, вартості фурнітури та аксесуарів, і розраховується виходячи з фактичних витрат на кожен виріб. На ціну також впливає наявність електричних систем, кількість шухляд на кухні, матеріал стільниці, Залежно від цих факторів різниця між верхньою та нижньою межею може бути дуже великою. Тому якщо Вам не підходить початкова ціна, Ви завжди можете змінити її в більшу чи меншу сторону, коригуючи проєкт з дизайнером. Можливість поєднувати і застосовувати у виробництві величезну за кількістю і різних за вартістю варіантів матеріалів, фурнітури, декору дозволяє підбирати і виготовляти меблі , орієнтуючись на запланований Вами бюджет.

Чи можна у вас виготовити кухню нестандартної висоти та розмірів?

Так, можливо! Виготовлення кухонь за індивідуальними розмірами під приміщення замовника є основною перевагою нашого виробництва.

Від яких факторів залежить термін виготовлення меблів?

Процес виготовлення меблів – це тривалий процес, який включає в себе кілька етапів: процес узгодження замовлення в салоні, процес виготовлення замовлення на виробництві, транспортування замовлення і, нарешті, установка меблів замовнику. Кожен з етапів має певну тривалість.

  1. Термін узгодження і опрацювання замовлення в салоні залежить від складності замовленого проєкту. Ми працюємо за індивідуальними замовленнями і часто втілюємо в життя неординарні ідеї наших клієнтів, опрацювання і розробка яких займає значно більше часу.
  2. Термін виготовлення меблів на виробництві залежить від обраного замовником варіанта обробки меблів (шпон, емаль, штучний камінь і ін.). У кожного виду обробки свій технологічний цикл, відповідно у одного матеріалу він більший, в іншого – менший. А також залежить від наявності в замовленні матеріалів з великим терміном поставки.
  3. Термін доставки замовлення залежить від територіальної віддаленості від виробництва.
  4.  
Чи можливо замовити меблі, якщо ми не у Львові і не у Львівській області?

Так, звичайно! Ми доставяємо меблі у різні міста України та за її межі. У нас великий досвід у такій роботі. Вартість доставки в такому випадку обговорюється індивідуально.

Скільки у вас коштують заміри приміщення?

Вартість проведення замірів – 500 грн, але вони входять у вартість Вашого виробу при замовленні у нас.

У мене є проєкт від дизайнера. Чи можете ви по ньому виготовити меблі?

Так, звичайно. Просто надішліть нам його, ми прорахуємо вартість і відтворимо Ваш проєкт.

Виробник меблів NESTO

Компанія nesto виготовляє сучасні кухні, а також меблі у спальні, дитячі, ванні кімнати та передпокої. У нас ви можете замовити меблі для вашого бізнесу в офіси, салони, готелі та ресторани.

Основою нашої роботи є індивідуальний підхід до клієнта. Кожна шухляда, полка, ручка буде такою як ви хочете і буде розташована саме там, де вам необхідно. Ми не прив‘язані до стандартів, тому кожен наш виріб унікальний і неповторний. А наша головна ціль – задоволений клієнт.