Як зробити кухню функціональною?

На це питання легко відповісти, поспостерігавши за роботою на кухні. Вже протягом багатьох років компанія Blum вивчає потреби власників кухонь, спостерігаючи, як люди в різних країнах світу використовують їх. Саме на основі цих досліджень створюються нові ідеї.

Читати більше
Кухонні фартухи

Сьогодні ми хочемо поговорити про кухонні фартухи, а саме про плюси та мінуси популярних варіантів. Найбільшою популярністю користується плитка. І це не дивно. Так як вона має безліч переваг. Вологостійкість, простота в догляді( не впитує жир, запахи, бруд), стійкість до високих температур, екологічність, різноманітність кольорів, текстур та цін.

Читати більше
Підіймальні механізми AVENTOS від Blum

Підіймальні механізми AVENTOS додають зручності в користуванні верхніми шафками. Складаний підіймальний механізм AVENTOS HF – це рішення для високих верхніх шафок та шафок середньої висоти. Навіть великі фасади дають свободу руху – їх можна залишати відкритими під час роботи на кухні. В якому положенні ви його залишите, в такому він і зафіксується.

Читати більше
Кухні модерн на замовлення у Львові

Бажаєте у Львові купити кухню модерн? Професійні дизайнери підберуть найбільш відповідні рішення для сучасного способу життя.

Читати більше
Сучасні кухні на замовлення у Львові

Сьогодні швидко та якісно виготовляються сучасні кухні від Nesto. Це буде оригінальний проєкт, бо ви самі впливаєте на результат.

Читати більше

Від ідей до комфорту з nesto

Що для нас комфорт?

Це комфортний процес замовлення виробу. Ми створюємо для Вас проєкт, який поетапно переходить від одного відділу до іншого, враховуються всі Ваші побажання, втілюються нестанадартні ідеї, існує інформаційний зв’язок на всіх етапах, включно з етапом експлуатації.

Це комфортна атмосфера та затишок, який створює стильна дизайнерська кухня у Вашій оселі. Вона буде саме такою як Ви уявляли, саме такою як Ви бачили на картинках в Pinterest, і такою, про яку Ви мріяли. Просто покажіть її чи розкажіть нам про неї і ми втілимо цю картинку в реальність.

Це комфорт і задоволення, які ви відчуваєте під час користування зручною кухнею, продуманою професіоналами відповідно до концепції DYNAMIC SPACE. Це кухня, на якій Вас не буде боліти спина під час роботи, бо ми можемо правильно підібрати висоту робочої поверхні. Кухня, де Ви не будете вдарятись головою об дверцята, коли вони відкриті, бо підіймальні механізми будуть зафіксовані вгорі. Це кухня, на якій Ви будете тратити менше часу на переміщення нею, а все необхідне завжди буде під рукою в потрібний момент.