Модерн зародився між кінцем дев’ятнадцятого та початком двадцятого століття. Точна увага до естетичної цінності – це головна особливість стилю. Оформлюючи кухні на замовлення модерн, дизайнери часто поєднують різні матеріали. Це може бути незвичайне використання дерева чи каменю. Стиль натхненний старовинними та класичними формами, змішаними в одному предметі меблів.

Ціна на кухні в стилі модерн переважно залежить від вибраного обладнання та бажаної якості. Техніка також впливає на суму, тому загальна вартість сучасного дизайну кухні різна. Звертайтеся – і ми зорієнтуємо щодо ціни кухні у Львові, яку ви бажаєте.

Особливості стилю кухонь в стилі модерн

Стиль модерн в оформленні кухні повинен відповідати дуже конкретним правилам. 

  • Лінії мають бути хвилястими та звивистими, а прикраси – витонченими та точними. 
  • Оздоблення стає основою стилю. Дерево, бук, червоне дерево, вишня і клен — найбільш використовувані матеріали.
  • У кухні в стилі модерн має бути буфет, де можна розмістити порцеляну, прикрашену вручну із золотими або квітковими мотивами. 
  • Шпалери на стінах часто – у бежевих або кремових відтінках. Можна зустріти темні килими на підлозі, які контрастують яскравості стін. Щоправда, килими краще розміщувати подалі від робочої зони кухні.
  • Ідеальним обіднім столом буде той, який зроблений із не надто світлої деревини. Наприклад, дуба. Стіл можна поєднувати зі стільцями того ж матеріалу з простим і практичним дизайном.

Кухня модерн на замовлення.

Функціональні характеристики

Для кухні в стилі модерн характерно:

  • Наявність великих стільниць. На них можна розмістити все необхідне для кулінарії. Це робить приміщення дуже зручним для тих, хто любить проводити багато часу за приготуванням страв.
  • Стільниці, що поєднуються з варильними панелями та які можна налаштувати за розміром і кількістю доступних конфорок. Таким чином, кожен може спроєктувати свою кухню модерн на замовлення разом із дизайнерами та зробити її функціональною та відповідною для своїх потреб. 
  • Наявність островів і півостровів. Їхня мета – надати всій кухні відчуття легкості й простору. За можливістю варто стильно вбудувати техніку, щоб її наявність підтримувала естетику. З предметами меблів має створюватися безперервність, що надає кімнаті дуже приємний ефект. Якщо ви хочете відмовитися від вбудованої техніки, важливо вибрати моделі, які поєднуються з матеріалами та кольорами, вибраними для кухні. Також слід підібрати правильне місце, де їх розмістити, щоб не зіпсувати дизайн-проєкт.

Кухня модерн завжди повинна поєднуватися з іншими меблями й знаходити відповідне місце в кімнаті. Якщо купити готову модель, яка підходить для вашого приміщення, вона може виявитися непрактичною або не ідеально підібраною до підлоги чи інших меблів. Усередині будинку чи квартири кухонний гарнітур представляє значно більше, ніж простий предмет меблів. Він прикрашає та надає оригінальності, а часом стає ледь не центральним елементом простору.

Функціональні характеристики кухонь модерн.

Кухня в стилі модерн.

Чому слід обрати кухню модерн на замовлення саме в нас?

Компанія створює якісні продукти, які стають частиною життя – і клієнти пишаються тим, що вибрали Nesto. Для нас важливо гарантувати споживачеві найвищу якість. Вона залежить від певного вибору. Передусім, це вибір найкращих матеріалів і обробки, що витримують інтенсивне й тривале використання, а також гарантують міцність. Усі матеріали корпусів, дверей, ящиків, стільниць, спинок і плінтусів піддаються ретельній перевірці на міцність і довговічність .

Бажаєте у Львові купити кухню модерн? Професійні дизайнери підберуть найбільш відповідні рішення для сучасного способу життя. А співпраця з найкращими брендами побутової техніки, аксесуарів і внутрішнього освітлення, гарантує досконалість продукції. 

На кухні Nesto поширюється гарантія. Ми пропонуємо багато рішень для персоналізації проєкту – від розмірів до обробки, від отворів до верхів, аж до можливості змішувати різні моделі разом. Тоді вдається розробити й виготовити кухні в стилі модерн на замовлення у Львові, кращі для кожного клієнта.

Ознайомтеся з прикладами фінального результату, якого ви могли би прагнути у своєму домі. На сайті Nesto представлені кухні сучасного дизайну з багатьма ідеями щодо матеріалів, кольорів і розташування різних елементів. Звертайтеся – і ми допоможемо втілити ваші побажання щодо ідеальної кухні.

Купити кухню модерн.