Кухонні фартухи

Сьогодні ми хочемо поговорити про кухонні фартухи, а саме про плюси та мінуси популярних варіантів.

Найбільшою популярністю користується плитка. І це не дивно. Так як вона має безліч переваг. Вологостійкість, простота в догляді( не впитує жир, запахи, бруд), стійкість до високих температур, екологічність, різноманітність кольорів, текстур та цін.

  • Мозаїка. Такий варіант має ефектний вигляд та додає виразного акценту кухні. Але мінус мозаїки – велика кількість швів, що ускладнює догляд за нею.
  • Скіналі (фартух зі скла). Стійкість до високих температур, легкість в догляді, різноманітність узорів на будь-який смак та швидкий монтаж – все це про фартух із скла. Із мінусів – важче зробити отвори для розеток, які так необхідні в робочій зоні. Також поверхня для скіналі повинна бути ідеально рівною, то ж це потрібно враховувати під час ремонту.
  • Штучний камінь. Перевагою є те, що можна зробити фартух з того ж матеріалу, що стільниця. Мінуси – висока вартість і складний монтаж.
  • Натуральний камінь. Головними перевагами є його унікальність та довговічність. Якщо, до прикладу, взяти мармур,то він має шикарний вигляд, але не є дуже вдалим варіантом для кухні. Так як це пористий матеріал, то він буде впитувати бруд, вологу і запахи і з часом втратить свою презентабельність.