Новини

Четвер, 06 Лютого 2020 / Published in Корисні статті

Отримайте доступ навіть в далекий кут з кутовою шухлядою SPACE CORNER від Blum.

(більше…)
Понеділок, 20 Січня 2020 / Published in Корисні статті

Створити додатковий корисний простір в цоколі, забезпечити легкий доступ до верхніх корпусів і дозволити дітям легко і безпечно допомагати Вам – все це можливо з цокольною системою SPACE STEP від Blum.

(більше…)
Четвер, 02 Січня 2020 / Published in Новини компанії

Компанія nesto вітає Вас з прийдешніми святами. Дякуємо, що були з нами цього року.
Бажаємо, щоб Новий рік був наповнений щастям, гармонією та лише світлими і позитивними моментами, а в домі завжди було затишно, тепло, смачно і красиво.
Завітайте в наш салон меблів та оберіть свій подарунок під ялинкою в цей чарівний святковий час. І нехай на цьому чудеса не закінчуються.

Середа, 18 Грудня 2019 / Published in Корисні статті
DYNAMIC SPACE – процес: оптимізація робочого процесу | Blum

Проект зручної та практичної кухні починається з ідей практичної кухні DYNAMIC SPACE від Blum. Робота на кухні, зазвичай, постійно повторюється. Вона поділяється на п’ять умовних зон:

(більше…)
Понеділок, 02 Грудня 2019 / Published in Новини компанії
До кожної кухні підсвітка LED в подарунок

З 2 грудня 2019 року в салонах nesto стартує акція «До кожної кухні підсвітка LED в подарунок». Ви отримаєте не тільки підсвітку, а й чудовий настрій!

(більше…)
Четвер, 28 Листопада 2019 / Published in Новини компанії
Розпродаж на виставкові кухні до Чорної п'ятниці 2019

До головного розпродажу року, Чорної п’ятниці, ми приготували супер розпродаж на виставкові кухні зі знижкою до -50%.

(більше…)
Середа, 27 Листопада 2019 / Published in Новини компанії
Чорна П'ятниця 2019 - Black Friday в Україні

Чорна П’ятниця – головний розпродаж року, який відбудеться з 29 листопада по 1 грудня 2019 року і дозволить придбати кухні та меблі зі знижкою до -15%.

(більше…)
Середа, 27 Листопада 2019 / Published in Корисні статті
Технологія руху SERVO-DRIVE

З електричною технологією руху SERVO-DRIVE достатньо доторкнутися до фасаду, та двері відкриються автоматично. Технологія руху SERVO-DRIVE чудово підходить для: шухляд, холодильників, посудомийних машин та підіймальних механізмів.

(більше…)
Четвер, 21 Листопада 2019 / Published in Корисні статті
ORGA-LINE - якісна система внутрішніх розділювачів

ORGA-LINE – якісна система внутрішніх розділювачів від Blum. Тут ви з комфортом можете розмістити: столове приладдя, ножі, пляшки, спеції, харчові плівки, каструлі та багато іншого.

(більше…)
Четвер, 14 Листопада 2019 / Published in Корисні статті
Система внутрішніх розділювачів AMBIA-LINE – це порядок у ваших шухлядах з елегантним дизайном. Дана система внутрішніх органайзерів чудово підійде шухлядам LEGRABOX від Blum. AMBIA-LINE наведе порядок у шухлядах на кухні, в ванні, гардеробній шафі чи в офісі. Рамки розділювачів можна довільно встановлювати відповідно до ваших потреб та розміру шухляди.

Система внутрішніх розділювачів AMBIA-LINE – це порядок у ваших шухлядах з елегантним дизайном. Дана система внутрішніх органайзерів чудово підійде шухлядам LEGRABOX від Blum. AMBIA-LINE наведе порядок у шухлядах на кухні, в ванні, гардеробній шафі чи в офісі.

(більше…)
TOP