Підіймальні механізми AVENTOS від Blum

Підіймальні механізми AVENTOS додають зручності в користуванні верхніми шафками.

Складаний підіймальний механізм AVENTOS HF – це рішення для високих верхніх шафок та шафок середньої висоти. Навіть великі фасади дають свободу руху – їх можна залишати відкритими під час роботи на кухні. В якому положенні ви його залишите, в такому він і зафіксується.

Підіймальний механізм AVENTOS HS чудово підходить для великих фасадів верхніх тумбочок кухні. Завдяки йому ви завжди маєте зручний доступ до найвіддаленіших закутків шафки. Перевагою цього рішення є можливість працювати на кухні при відкритому фасаді, тому що фасад відкидається над корпусом.

Підіймальний механізм AVENTOS HL чудово підходить для пеналів та для корпусів над якими є інші шафки. Фасад піднімається паралельно, звільняючи робочий простір.

Підіймальний механізм AVENTOS HK top – флагман лінійки для великих та малих тумбочок, в якому все продумано до деталей. З ним працювати на кухні легко та зручно.

AVENTOS HK – Підіймальний механізм для важких фасадів, що повертаються догори.

Підіймальний механізм AVENTOS HK-S – для невеликих за розміром верхніх шафок. З ним Ви оптимально використаєте корисний простір над холодильником або шафою для запасів.

Компактна конструкція AVENTOS HK-XS відкриває свободу в конструюванні малих верхніх корпусів. Він також підходить для корпусів із мінімальною внутрішньою глибиною, наприклад, над витяжкою.