Популярні стилі в дизайні інтер’єру

Сьогодні існує безліч можливостей по плануванню дизайну квартири. Ширина можливостей пов’язана з появою нових матеріалів, стилів і великим вибором меблів. Як же визначитися у цьому різноманітті, якщо немає цілісної картини майбутнього дизайну, але хочеться чогось особливого та трендового?

Пропонуємо п’ять популярних стилів в дизайні інтер’єру, що часто зустрічаються в оформленні європейських домівок.

  1.  Скандинавський стиль

Цей стиль є особливо популярним при оформленні невеликих квартир. Він заснований на принципах бюджетного вигляду та мінімалізму. Головною ідеєю є створення теплої  та затишної атмосфери вдома. Зазвичай, це світлі стіни і стеля, прості меблі зі світлими дерев’яними текстурами та зелені рослини в поєднанні з оригінальними шторами та килимами і недорогими елементами декору. Ними можуть стати зроблені вручну прикраси, фотографії в дерев’яних рамках, в’язані іграшки та інші предмети, що виражають настрій і характер квартири та її власників.

Скандинавський стиль

2. Класичний стиль

За всю історію свого існування цей стиль зазнавав значних змін, але все ще залишається досить актуальним. В Україні саме класичний стиль лідирує при оформленні більшості квартир та будинків. Як же домогтися дотримання цього стилю? При виборі кольору варто віддати перевагу пастельній гамі, схиляючись до бежевого, білого чи молочного кольорів. На підлозі найбільш доречним є дерев’яне покриття. Якщо говорити про меблі, то прихильники цього стилю надають перевагу меблям з масиву.

3. Лофт

Цей популярний сьогодні стиль часто обирають неординарні люди, які дуже цінують простір і свободу. Житло в стилі лофт – це просторі кімнати з високими стелями. Меблів мінімум, зазвичай вони суворі і футуристичні і часто зібрані в конкретній зоні. В оформленні домінує простота. На стінах – проста штукатурка або декоративний камінь. В такому оформленні навмисно не ховають труби чи елементи вентиляції. Тут вони – елементи декору!

Лофт

4. Контемпорарі

Стиль, який передбачає стриманість і простоту при високій функціональності, відомий ще з початку XIX ст. При ремонті і оздобленні можна використовувати будь-які матеріали, що дає можливість створення стильного дизайну при невеликому бюджеті. Використовуються строгі кольори (білий, різні відтінки сірого). На підлогу кладеться плитка, може бути присутній монотонний килим. Для декору підійдуть невеликі вази, статуї, картини.

Контемпорарі

5. Хай-тек

Цей стиль відмінно підійде як для маленьких, так і для великих квартир. При ремонті використовуються сучасні матеріали. Найважливіше правило – ніяких яскравих кольорів! Підійдуть холодні відтінки сталевого, синього і бордового. Меблі – сучасні, зі скляними або хромованими вставками.

Хай-тек

Категорії: дизайн інтер’єру, кухні, меблі на замовлення у Львові, кухні Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *