Кухня №4001

Кухня – основна складова приміщення в сучасному оформленні. А виробництво кухонних меблів за індивідуальним дизайном – це зручне розташування меблів, раціональне використання вільного простору, де кожна річ в приміщенні знаходиться в установленому місці, яке залежить від частоти використання.

Сучасний дизайн, виражені форми, чіткі лінії та гладкі акрилові фасади REHAU колекції RAUVISIO brilliant. Фасади з високоглянцевого ламінату з лаковим покриттям, вони візуально привертають увагу, за рахунок особливої технології глибокого фарбування всіх слоїв фасаду. Ці фасади також стійкі до вицвітання під дією ультрафіолету і створюють ефект безперервного блиску та розширюють інтер’єр кухні.

Цікавим рішенням стала стільниця з акрилового каменю фірми Samsung Staron, яка повторює всі кути кухні, як єдина поверхня без жодних стиків. Стільниця переходить в стіл та закінчується на підвіконні. Також стільниці зі штучного каменю є стійкими до пошкоджень, легкі в обслуговуванні, не вбирають та не пропускають вологу.