Глибокі сині поверхні з нотками структурованого горіха елегантно гармонують з просторим плануванням кухні. В центрі композиції знаходиться острів, відведений під зону приготування їжі. Напроти знаходиться оновна частина кухні, з просторою дводверною шафою для запасів SPACE TOWER та верхніх тумб з затемненими графітовими фасадами. Поруч розміщений блок шаф та вбудований холодильник.

Все більше набувають популярності природні матеріали: природний камінь, метал чи скло поруч з деревом. Чорний глянцевий мармур гармонійно поєднується зі склом пофарбованим в колір 2020 року “класичний синій”. Скляні фасади обрамленні в чорний алюмінієвий профіль. Доповнюють картину кухні — теплі дерев’яні нотки.

Інститут кольору PANTONE визнав 19-4052 Classic Blue – кольором 2020 року. «Це колір неба в сутінках, що підштовхує до роздумів і дає надію. «Класичний синій» підкреслює наше прагнення до надійного і стабільного фундаменту, на якому ми можемо побудувати щось нове, в світлі настання нового десятиліття », – сказано на сайті компанії.

Kitchen_LA_DEFENSE_1_w2560px
Kitchen_LA_DEFENSE_4_w2560px
Kitchen_LA_DEFENSE_3_w2560px

Завантажити 3d модель