Коли настає час купувати чи змінювати кухню, варто спочатку вибрати її конструкцію відповідно до ваших реальних потреб. А вже потім визначатися з дизайном. Дуже зручно, що сьогодні швидко та якісно виготовляються сучасні кухні на замовлення у Львові, тож ви зможете повністю адаптувати меблі під себе. Ба більше: це буде оригінальний проєкт, адже ви самі можете вплинути на готовий результат.

Види сучасних кухонь на замовлення

Вибираючи стиль вашої кухні, подумайте, чи добре вона поєднується з меблями, які вже є у вашому домі. У компанії Nesto можна замовити різні види кухонь, серед них:

 • місткі мінікухні для невеликих приміщень;
 • економні кухні сучасні з ДСП-фасадом;
 • кухні-студії (2в1: вітальня та кухня);
 • кутова кухня для квартир і будинків будь-якого розміру;
 • сучасні кухні з деревоволокнистих плит (МДФ із середньою щільністю);
 • блискучі акрилові меблі тощо.

Це модерн-рішення, які виготовляються з безпечних і якісних матеріалів. Вони понад 10 років зберігають свій гарний вигляд і мають властивості, які розраховані на тривалу експлуатацію. Зручно, що за такими виробами не потрібно якось по-особливому доглядати. Це заощаджує час і зусилля на прибирання.

Сучасна кухня на замовлення.

Сучасна кухня у Львові.

Що характерно для сучасної кухні?

Вона не має нічого спільного з класичною:

 • Передусім тому, що відмовляється від правил, щоб змінити простір і кольори. Така кухня має більш чіткі елегантні лінії та здебільшого світліші тони (білий, бежевий і сірий).
 • Зараз у кухнях частіше можна помітити елементи інших стилів, таких як острів або півострів, характерних для американського стилю.
 • Тепер дизайн передбачає поверхню нового покоління та високотехнологічну техніку, оснащену передовими технологіями, наприклад, із застосуванням автоматизації.
 • Сучасні кухонні стінки все частіше зроблені з турботою про оточення. Більшість із них переробляються чи екологічно безпечні.

Вам подобається матова чи зістарена сталь, а також поєднання гнучких і адаптивних елементів і матеріалів? Тоді ви можете вибрати індустріальний стиль, який ідеально пасує до сучасного кухонного гарнітура. Цей стиль натхненний нью-йоркським лофт-приміщеннями чи промисловими складами. Він здатний дати нове життя вашій кухні. Якщо ви хочете посилити його, можна взяти гарні шпалери, які відтворюють ефект стіни або чи. Також можна використати гарну вінтажну текстуру.

Сучасна кухня.

Як вибрати сучасну кухню?

Сьогодні квартири та будинки часто мають відповідати різним вимогам до простору. І ситуація, коли кухня повинна співіснувати з вітальнею, доволі звична. Тому спершу потрібно врахувати розміри та пропорції вашої кімнати, а також стиль, який ви хочете відтворити в дизайні сучасної кухні.

Кутова чи лінійна сучасна кухня?

При виборі необхідно ретельно оцінити розміри приміщення і спосіб його використання. Хочете, щоб кухня залишалася в серці будинку, чи любите готувати в компанії друзів?

 • Для тих, хто віддає перевагу (чи має можливість) мати окрему кімнату, можна вибрати лінійну кухню, яка використовує горизонтальність стіни. Або кутову, якщо кімната дозволяє вам скористатися перевагами кутів.
 • Якщо, з іншого боку, кухня інтегрована в зону вітальні (так звана студія), то найкращим рішенням буде купити сучасну кухню з островом або півостровом. Це розділить простір і посприяє економіці.

Які матеріали підійдуть для дизайну сучасної кухні?

У виборі кухні також є основоположними матеріали та оздоблення. Уже деякий час дерево більше не є синонімом класики. Навпаки, це стратегічний і захоплюючий вибір, якщо його потрібно узгодити з житловим приміщенням. Також останніми роками особливо в моді сталеві кухні в сучасному стилі. Вони надають кімнаті професійної привабливості чудового ресторану й пропонують ідею мінімалізму та чистоти.

Насправді сталь – це один із найбільш міцних і стійких матеріалів, який також має перевагу в тому, що легко очищається. А для кухні дуже важливо вибрати матеріали, які легко очищаються і здатні довго прослужити, щоб вони не псувалися під впливом води, тепла та кухонного начиння.

Сучасна кухня Nesto.

Які кольори вибрати для кухні в сучасному стилі?

Зважайте на те, що:

 • світлі кольори, як правило, роблять простір більшим, і тому можуть бути кращим вибором для невеликих кухонь;
 • якщо маєте мінімум місця, краще остерігайтеся темних кольорів. Хоч вони завжди елегантні та вишукані, та ризикують «задушити» обмежений простір.
 • варто уважно оцінити рівень освітленості, який вплине на сприйняття кольорів. Також він повинен розширювати простір і забезпечити ідеально освітлену робочу поверхню.

Якими можуть бути панелі сучасної кухні?

Не всі панелі створені з однаковими характеристиками, і саме тут створюється різниця між дешевими кухнями та кухнями певної якості. Перше, що ми можемо спостерігати, це товщина панелей (полиць, конструкції та фасадів):

 • дуже недорога кухня буде мати товщину панелі приблизно 1,4 см;
 • якісна кухня матиме панель товщиною 1,8 см;
 • кухня відмінної якості, швидше за все, матиме панелі товщиною 1,9 см.

Другою особливістю є компактність ДСП. Її не завжди видно, оскільки майстри рідко залишають видимою внутрішню частину панелей. Однак чим компактніші ДСП, тим більше зчеплення матимуть шурупи та клей. 

Замовити сучасну кухню від виробника Nesto

Вибирайте сучасний стиль, який поєднує в собі технології, дизайн і практичність. А компанія Nesto допоможе створити оригінальні та надзвичайно функціональні простори завдяки якісним меблям. 

Перегляньте орієнтовні ціни на сучасні кухні на сайті виробника чи одразу зв’яжіться з консультантами, щоб вас краще зорієнтували відповідно до ваших побажань і можливостей. Завдяки цьому буде простіше створити меблі, які підходять для вашого дому. Спеціалісти допоможуть вибрати кухню у Львові та запропонують ідеї щодо облаштування, щоби зробити її унікальною.

Сучасна кухня від виробника Nesto.

Сучасна кухня від Nesto.