ВИЇЗД ДИЗАЙНЕРА додому

ВИЇЗД ДИЗАЙНЕРА НА ДІМ

Багато хто відчуває труднощі, вибираючи кухонний гарнітур, особливо якщо кухня має нестандартну форму, невеликий розмір, об'єднана з лоджією або балконом. Дизайнерські послуги необхідні і при бажанні створити оригінальний інтер'єр, але при цьому забезпечити практичність і функціональність. Фабрика меблів з індивідуальним дизайном nesto® допоможе вирішити ваші проблеми.
Вам ми пропонуємо корисні послуги:

  • виїзд замірника;
  • проект;
  • розрахунок вартості;
  • виклик дизайнера на об'єкт.

За умови оформлення замовлення будь-яка послуга надається безкоштовно. Викликати замірника додому можна в будь-який район Львова, Львівської області, в межах України ти за кордон.

Допомога фахівців зробить інтер'єр стильним і затишним

Дизайнер кухні, приїжджаючи до замовника, оцінює всі особливості, переваги і недоліки приміщення, і пропонує варіанти, як зробити його максимально зручним з урахуванням потреб і побажань клієнта. Для маленьких приміщень, квартир-студій, які стають все більш популярними, оптимальним рішенням нерідко є кутове планування. Фахівці швидко виконають необхідні розрахунки і скажуть, яка буде ціна кутовий кухні на замовлення за індивідуальними розмірами. В інших випадках пропонується лінійний або П-подібний дизайн.

 

Дана послуга надається абсолютно безкоштовно за умови замовлення кухні*
*Вартість виїзду 500 грн в межах Львівської області (повертається Вам при оформленні договору купівлі)  у разі виїзду за Львівську область 15 грн/км.

викликати ДИЗАЙНЕРА

TOP

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: